نیاز کیش
نیاز کیش

تماس با ما با روش های زیر امکان پذیر می باشد :

صفحه ی تماس با ما

ایمیل :

support@kishneed.ir

تماس فقط با واتساب

09365813537

حفظ حریم خصوصی

سند مطابق با آخرین تغییرات قوانین و مقررات موضوعه کشور تدوین شده و مبیّن کلیه حقوق شما بر اساس قانون تجارت الکترونیکی مصوب ۱۳۸۲، قانون دسترسی و انتشار آزاد به اطلاعات مصوب ۱۳۸۷ و اسناد بین‌المللی ذی ربط است.

این سند ممکن است در آینده تغییراتی داشته باشد . لذا توصیه می شود هر بار برای ثبت آگهی این سند هم مشاهده فرمایید .

تاریخ آخرین ویرایش در انتهای برگه موجود می باشد .

اگر که شما مایل نیستید اطلاعات شخصی شما در اختیار نیاز کیش قرار گیرد. لطفاً از ثبت آگهی در سایت و نرم‌افزار نیاز کیش خودداری نمایید.

در مواردی که جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما مطابق با قانون یا به منظور ارائه خدمات توسط نیاز کیش الزامی باشد. در صورت عدم ارائه اطلاعات مذکور، نیاز کیش قادر نخواهد بود خدمات مورد درخواست را ارائه نماید و ممکن است راساً نسبت به حذف آگهی شما و متعاقباً اطلاع‌رسانی به شما اقدام نماید.

آگهی‌های مندرج در سایت و نرم‌افزار نیاز کیش حاوی لینک‌های متعلق به اشخاص ثالث (اعم از آگهی‌دهندگان) است .

به نحوی که کلیک کردن روی آنها می‌تواند منجر به جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما شود. توصیه نیاز کیش این است که علاوه بر این سند و تغییرات آن، سیاست‌های حفاظت از اطلاعات شخصی (Privacy Policy) (تحت همین نام یا نام‌های دیگر) لینک‌های متعلق به اشخاص ثالث را به دقت مطالعه کنید. نیاز کیش هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعاتی که با اشخاص ثالث به اشتراک می‌گذارید نخواهد داشت. این امر در مورد مطالب اشخاص ثالث  که در سایت یا نرم‌افزارها مشاهده می‌کنید و پیشنهادهایی که در رابطه با استفاده از محصولات و خدمات خود دارند، نیز صادق است.

مطابق با قانون تجارت الکترونیکی مصوب ۱۳۸۲ منظور از داده پیام شخصی (اطلاعات شخصی)، داده پیام‌های مربوط به یک شخص حقیقی مشخص و معین است.

۳-۱- مجموعه اطلاعاتی که با نصب و/یا استفاده از نرم‌افزار نیاز کیش جمع‌آوری می‌شوند

اطلاعات مربوط به استفاده از خدمات نیاز کیش و اطلاعات دستگاهی که نرم‌افزار نیاز کیش، بر روی آن نصب شده‌است . همزمان با نصب نرم‌افزار بر روی دستگاه شما (بدون ثبت آگهی) جمع‌آوری می‌شوند. برخی از این اطلاعات عبارتند از:

۳-۱-۱- نوع دستگاه، زبان و نوع سیستم عامل دستگاه شما، 

۳-۱-۲- اطلاعاتی که شما با استفاده از نرم‌افزار مشاهده کرده‌اید، 

۳-۱-۳- جست‌وجوهای انجام شده و نتایج انتخاب‌شده، 

۳-۱-۴- مدت و باز‌ه‌های استفاده شما از خدمات نیاز کیش، 

۳-۱-۵-اطلاعات فنی و گزارش‌های سرورشامل آدرس پروتکل اینترنت (IP)، نوع شبکه، نوع و نسخه مرورگر. اطلاعات مهم دستگاه هنگام وقفه‌ها (Crashes) شامل وضعیت روت بودن یا نبودن دستگاه، میزان کل رم و میزان فضای پر آن هنگام وقفه، روز و ساعت  رخدادها، خاموش یا روشن بودن شبکه بی‌سیم. خاموش یا روشن بودن شبکه دیتا، خاموش یا روشن بودن وضعیت رومینگ، 

۳-۱-۶-شناسه اندروید و شناسه تبلیغاتی اندروید ویژه دستگاه شما،

 • شناسه تبلیغاتی اندروید صرفاً به منظور تحلیل رفتار کاربر و نمایش تبلیغات یا پیشنهادات به صورت شخصی‌سازی‌شده. بدون اینکه به‌طور مستقیم به شخص حقیقی معین و مشخص مرتبط باشد، مورد استفاده قرار می‌گیرد. در صورت تغییر شناسه تبلیغاتی توسط کاربر، شناسه تبلیغاتی جدید به شناسه تبلیغاتی قبلی و اطلاعات مرتبط به آن، متصل نخواهد شد.

۳-۱-۷- ما ممکن است از کوکی‌ها (cookies) در جمع‌آوری اطلاعات استفاده کنیم. کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و به سایت امکان ذخیره بازدید‌های شما و مناسب‌سازی آنها را فراهم می‌نماید. به عنوان مثال ما با استفاده از کوکی می‌توانیم محتوایی را به شما پیشنهاد بدهیم که متناسب با علاقه‌ها و ترجیحات شما باشد. بسیاری از مرورگرها امکان غیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده‌اند، به این منظور می‌توانید راهنمای مرورگرها را مطالعه کنید. (برای مثال، Internet Explorer، Google Chrome، Mozilla Firefox و Apple Safari)

این اطلاعات به نحوی مورد استفاده قرار می‌گیرند که به طور مستقیم به یک شخص حقیقی مشخص و معین مرتبط نباشند.

۳-۲- اطلاعات شخصی

اطلاعات شخصی که توسط نیاز کیش جمع‌آوری می شوند شامل موارد ذیل است:

۳-۲-۱- اطلاعاتی که برای ثبت آگهی در نیاز کیش ضروری است . شامل اطلاعات مربوط به هویت نظیر نام، نام خانوادگی، شماره ملی و اطلاعات مربوط به روش های ارتباط با شما شامل نشانی پستی، کد پستی، شماره تماس (اعم از ثابت و موبایل) و غیره که شما در اختیار نیاز کیش قرار می‌دهید؛

۳-۲-۲- سوابق کلیه خریدها و آگهی‌ها در بستر نیاز کیش.

۳-۲-۳- نظراتی که در نیاز کیش ثبت می نمایید و فهرستی از آگهی های ثبت شده.

۳-۲-۴- اطلاعات مربوط به مبادلات مالی نظیر کلیه پرداخت های موفق و ناموفق بابت ثبت آگهی در نیاز کیش.

۳-۲-۵- صدا و مکاتبات شما در تماس با تیم پشتیبانی ضبط می‌شود.

موارد عمده استفاده از اطلاعات عبارتند از:

۴-۱ استفاده از اطلاعات شخصی به منظور اجرای قرارداد فعلی یا آتی بین نیاز کیش و کاربر یا در مواردی که برای استیفای حقوق قانونی نیاز کیش ضروری باشد. به عبارت دیگر، از آنجا که نیاز کیش برای ارائه بهترین خدمات، با بیشترین امنیت برای کاربر و همچنین بهبود خدمات نیاز به استفاده از برخی اطلاعات دارد. با استفاده از اطلاعات کاربران ممکن است اقدامات ذیل را انجام دهد:

 • ارزیابی عملکرد سایت و نرم‌افزار نیاز کیش و رفع اشکالات آن‌ها در نسخه‌های آتی
 • افزایش امنیت و صحت عملکرد سایت و نرم‌افزار،
 •  بهبود تجربۀ کاربری از طریق انطباق نرم‌افزار نیاز کیش با نیازها و شرایط کاربر و سیستم‌عامل‌های مورد استفاده در دستگاه‌های متنوع کاربران
 • تحلیل رفتار کاربران در استفاده از سایت و نرم‌افزار از جمله در مواجهه با نتایج جستجو و در نتیجه بهبود نتایج جست‌وجو با توجه به کلیدواژه‌های جستجو شده در میان کاربران
 • ارائه خدمات به نحوی که کاربر بتواند به نحوی کارآمد و منحصر به فرد، از کلیه امکانات موجود در سایت و برنامه استفاده کند به عنوان مثال بهبود نتایج جستجو و ارائه پیشنهاد‌های اختصاصی به کاربر
 •  نمایش تاریخچه جستجوهای مشابه به کاربر در هنگام جستجو،

 • انجام و تکمیل تراکنش و خرید درون‌برنامه‌ای
 •  اطلاع‌رسانی رخدادهای مهم مانند به‌روزرسانی‌های خدمات و محصولات (برنامه‌های نصب شده)
 • تغییرات مهم در شرایط استفاده از نیاز کیش یا سیاست‌نامه حریم خصوصی
 • پیشنهاد آگهی و خدمات بر اساس موقعیت مکانی تقریبی کاربر، جست و جوهای کاربر و اولویت‌هایی که به نیاز کیش اعلام کرده است
 •  آموزش تیم پشتیبانی برای پاسخگویی به کاربران و نظارت بر عملکرد آن‌ها،

 •  استفاده از اطلاعات برای طرح دعوا توسط نیاز کیش
 • دفاع و پاسخگویی در برابر دعاوی مطروحه علیه نیاز کیش و هرگونه اقدام قضایی یا اداری مرتبط به منظور دفاع از حقوق و اموال نیاز کیش یا کاربران
 •   حسب مورد استفاده از اطلاعات برای بازپرداخت وجوه به کاربران
 •  انجام مکاتبات و تماس با کاربران توسط تیم پشتیبانی
 •  توسعه و ارائه خدمات بهتر و بیشتر توسط نیاز کیش یا مجموعه شرکت‌های همکار و وابسته به نیاز کیش

۴-۲- نیاز کیش اطلاعات کاربران را برای ارائه‌ی گزارش‌های آماری از صنعت و کاربران، بدون اینکه به طور مستقیم به یک شخص حقیقی مشخص و معین مرتبط باشد، استفاده می‌کند.

۱-۵-  ممکن است نیاز کیش در راستای مطابقت عملکردش با قوانین و مقررات کشور اطلاعات موضوع این سند را در جریان رسیدگی قضایی و تنها در پاسخ به دستور مراجع قضایی ذی‌صلاح در اختیار نهادهای ذی‌ربط قرار دهد.

۲-۵- به اشخاص ثالثی که به نحوی در ارائه خدمات با ما همکاری می‌کنند. یا وابسته به نیاز کیش هستند، تنها در چارچوب این سند اجازه استفاده و پردازش اطلاعات شخصی شما را می‌دهد.

۶-۱- یکی از اولویت‌های اصلی نیاز کیش محافظت از اطلاعات حساب کاربران و جلوگیری از دسترسی‌های غیرمجاز به این اطلاعات است. بر همین اساس:

بسیاری از خدمات نیاز کیش با SSL‌ رمزگذاری شده‌اند،

 برای هر بار ورود به حساب کاربری در نیاز کیش از رمز عبور یک‌بار مصرف (OTP) استفاده می‌شود.که تنها با دسترسی به ایمیل یا شماره تلفن همراهی که از طریق آن در نیاز کیش، حساب کاربری خود را ایجاد کرده‌اید امکان‌پذیر است.

 اطلاعات حساب یا کارت بانکی که در زمان پرداخت وارد می‌کنید، در درگاه بانکی وارد می‌شوند و به هیچ‌ عنوان در نیاز کیش دریافت و ذخیره نخواهند شد و از طریق درگاه بانکی مورد استفاده خواهند بود.

۶-۲- علی‌رغم تمام رویه‌های ایمنی که نیاز کیش مطابق با قانون به هنگام ارائه خدمات اتخاذ کرده است. متاسفانه تدابیر امنیتی را نمی‌توان به صورت صد در صدی تضمین نمود، بنابراین مقتضی است:

از اطلاعات حساب کاربری خود محافظت کرده و آن‌ها را در اختیار اشخاص ثالث قرار ندهید.

 رمز عبوری را انتخاب نمایید که حتی‌الامکان برای دیگران غیر قابل پیش‌بینی باشد.

در صورت وقوع سرقت گوشی همراه و همچنین پیش از واگذاری شماره تلفنی که با آن حساب کاربری ایجاد کرده‌اید. موضوع را به نیاز کیش اطلاع دهید تا حساب کاربری شما تعلیق شده یا اطلاعات موجود در آن تغییر کند. در غیر این صورت و در موارد دسترسی اشخاص ثالث به رمز عبور شما، تمامی مسئولیت هرگونه استفاده یا سوءاستفاده از حساب کاربری شما به عهدۀ شخص شماست و نیاز کیش هیچ‌گونه مسئولیتی در این مورد ندارد.

تحت شرایطی، شما می توانید متقاضی هر یک از موارد ذیل در رابطه با اطلاعات شخصی خود باشید:

 • امکان درخواست دسترسی به اطلاعات شخصی خود که در اختیار نیاز کیش قرار داده‌اید.
 • امکان درخواست تکمیل اطلاعات ناقص یا اصلاح اطلاعات نادرستی که در اختیار نیاز کیش قرار دارد.
 • وجود درخواست حذف یا محو کردن اطلاعات شخصی؛ در این خصوص نیاز کیش درخواست شما را بررسی و تنها در چارچوبی که قانون اجازه می‌دهد اطلاعات را حذف یا محو می‌نماید و به نحو مقتضی به شما اطلاع‌رسانی خواهد کرد.
 •  اعلام عدم رضایت نسبت به جمع‌آوری، ذخیره، پردازش و توزیع اطلاعات شخصی در مواردی که به موجب قانون این اقدامات مستلزم رضایت شماست؛ در این خصوص نیاز کیش درخواست شما را بررسی و تنها در چارچوبی که قانون اجازه می‌دهد اقدام و به نحو مقتضی به شما اطلاع‌رسانی خواهد کرد. همان طور که قبلاً ذکر شد، عدم دسترسی نیاز کیش به برخی اطلاعات، ممکن است مانع ارائه تمام یا برخی از خدمات یا عملکرد مناسب سایت یا برنامه گردد.

شما می توانید درخواست های خود را به نشانی الکترونیکی support@kishneed.ir ارسال نمایید.

درخواست شما در هیچ یک از موارد فوق متضمن پرداخت هزینه نمی‌باشد.

برای هر یک از موارد فوق، نیاز کیش ممکن است اطلاعاتی را به منظور تأیید هویت و حصول اطمینان از حق دسترسی شما به اطلاعات شخصی، درخواست کند. این اقدامات و تدابیر با هدف محافظت از اطلاعات و جلوگیری از دسترسی‌های غیرمجاز به اطلاعات شخصی شما انجام می‌شوند.

مجموعه نیاز کیش هر درخواست را ظرف حداکثر 45 روز پاسخ خواهد داد مگر آنکه پیچیدگی یا تعدد موضوعات بررسی طولانی‌تری را اقتضا کند؛ در این صورت نیاز کیش اطلاع‌رسانی‌های لازم را انجام خواهد داد.

تماس با ما با روش های زیر امکان پذیر می باشد :

صفحه ی تماس با ما

ایمیل :

support@kishneed.ir

تماس فقط با واتساب

09365813537

تماس با ما